ATA DİŞ POLİKLİNİĞİ

SAĞLIKLI GÜLÜŞLER İÇİN

Hakkımızda

Polikliniğimiz, diş hekimliğinin tüm branşlarının uygulandığı bir merkezdir.

Ağız ve diş sağlığı genel sağlık fonksiyonlarının kalitesi açısından önemli olup, vücut sağlığını en çok etkileyen faktörlerin başında gelmektedir. Zamanında teşhis ve tedavi edilmeyen ağız ve diş hastalıkları, hayati önem taşıyan organlarımız için sürekli bir tehdit oluşturmaktadır.

Ağız ve diş sağlığında erken tanı ve tedavi hem sağlık hem de sosyal ve ekonomik yönden büyük önem taşır. Sağlıklı bir yaşam için ağız ve diş sağlığınıza gereken önemi gösteriniz.

Vizyonumuz

Mutlu gülümsemeler, sağlıklı dişler ve estetik beklentilerinizin yerine getirilmesi bizler için hizmetimizin başından sonuna kadar en büyük kriterimizdir.

Kliniğimizde hizmetlerin dünya standartlarında yapılması da başlıca hedefimiz olup bu yüzden yenilikleri çok yakından takip etmekte ve sizlere eşzamanlı olarak sunmaya çalışmaktayız.

Misyonumuz

Özel Ata Diş Polikliniği sizlere sağlıklı, mutlu ve hijyenik tedaviler sunmayı ilke edinerek son teknoloji dişhekimliği ürünleri ile hizmet vermektedir.

Ferah bekleme salonu, hijyenik klinikleri ve konusunda başarılı diş hekimlerimiz ile diş tedavileriniz için güvenle başvurabileceğiniz bir sağlık merkezi olmak en büyük hedefimizdir.

Menü